סטודיו לאומנות גלריה לאומנות Mirar - מירר סטודיו גלריה לאומניות מושב אניעם רמת הגולן | דף הבית

Mirar - סטודיו גלריה לאמנות כפר אמנים מושב אניעם רמת הגולן

החודש במירר

 • מיזם חדש: סדנאות וימי כיף

  סטודיו גלריה מירר MIRAR, בשיתוף שאר הגלריות במתחם כפר האמנים, החל במיזם חדש: סדנאות וימי כיף לקבוצות מאורגנות (קטנות וגדולות). לפרטים ותיאום ניתן להתקשר לטלפון 054-5228130
 • הדפסים

  חדש בסטודיו גלריה מירר MIRAR - פתחנו חדר תצוגה להדפסות , בגלריה ניתן לראות את כל מיגוון האפשרויות, יש אפשרות לרכוש מוצרים מהמלאי וכן בהתאמה אישית, בנוסף התחלנו לעשות עיצובים גרפיים לגופים שונים, בעתיד הקרוב תפתח באתר גלרית תצוגה של עבודותינו בתחום הגרפיקה.

   

 • הדפסים לסוף שנת הלימודים

  סוף שנת הלימודים הגיע ,סטודיו גלריה מירר כמדי שנה מפיק ( גרפיקה+הדפסה) חולצות מחזור בצבע מלא לגנים ,בתי ספר ואירגונים - מחירים אטרקטיביים.

 

ברוכים הבאים לסטודיו גלריה-Mirar- בכפר האמנים באניעם שבמרכז רמת הגולן. המקום הוא ממלכתם של מרים ואריה יעקוביצקי, תושבי המושב. מרים מציירת על מגוון מצעים, החל בקנווס הקלאסי, עובד דרך זכוכית ,עץ,אבן, קרמיקה ועד לפולימרים שונים. 

 

בסטודיו גלריה-Mirar-מאות פרטי אמנות ומוצרי נוי לבית, רובן פרי עבודתה של מרים, אך גם אמנים אחרים מהגולן זוכים לייצוג במקום. 

 

בסטודיו גלריה-Mirar-מבחר ענק של חומרי יצירה למלאכת היד,שרות אדיב והדרכה מקצועית בכל טכניקה וחומר. 

 

סטודיו גלריה-Mirar-מספק שרותי עיצוב והדפסות על מבחר חומרים בהפקה אישית .הדפסים מדליקים כמעט על כל מצע שעולה בדמיונכם.ניתן לשלוח חומר באמצעות הדואר האלקטרוני, למידע נוסף בנושא נא לפנות לאריה. 

 

סטודיו גלריה -Mirar- שוכן בצפון הארץ בכפר האומנים במושב אניעם הממוקם בכניסה למושב וכולל כעשר גלריות של אמנים שונים, בנוסף ישנם במקום גם בתי אוכל. המושב נמצא במרכז רמת הגולן קרוב לכל האטרקציות בגולן ובגליל: 30 דקות מהחרמון, 20 דקות מהכנרת, 15 דקות מרמות, 10 דקות מקצרין, 5 דקות ממפל גמלא, 2 דקות ממפל עיט.  

 

גלשו ותהנו 

 

למצגת על כפר האמנים אניעם 

 

 

שלחו דוא"ל