סטודיו לאומנות גלריה לאומנות Mirar - מירר סטודיו גלריה לאומניות מושב אניעם רמת הגולן | אודות האמנית

אודות האמנית

מרים יעקוביצקי, ילדית ארגנטינה, עלתה לישראל בשנת 71 בהיותה נערה. בצעירותה התגוררה שנים רבות בקיבוץ אפיקים שבעמק הירדן, ומשנת 1990 עברה עם בעלה אריה וארבעת ילדיהם למושב אניעם שברמת הגולן.  

שנים רבות עסקה מרים בחינוך, אולם תמיד הייתה לה אהבה גדולה לאמנות והיא עסקה במלאכת היד כתחביב. במשך השנים התמקצעה, ובמהלך שנות ה-90 למדה אמנות בצורה ממוסדת יותר במכלת צמח ואצל ציירים ידועים באזור הצפון. 

אמנותה העיקרית היא ציור, עיטור ושיבוץ חרוזים תוך שימוש במבחר חומרי יצירה אשר מצויים בסטודיו Mirar גם לצורך מכירה. מרים עושה זאת על מצעים וחומרים שונים – זכוכית, עץ, קרמיקה, פולימרים,מתכות וגם על הקנווס הקלאסי. מלבד המצעים המיוחדים, ניחנת מרים בסגנון ייחודי משלה, אותו היא ממשיכה לפתח כל הזמן. ציוריה מתאפיינים בצבעוניות עשירה, טכניקות שונות ומגוון נושאים. 

לגלריית עבודות האמנית 

 

המקום 


Mirar הוא סטודיו-גלריה לאמנויות וחנות לחומרי יצירה. בחזית שוכנת החנות והגלריה – ובה מאות יצירות אמנות ואומנות, של מרים ושם אמנים נוספים מהצפון. חלק מהחנות מוקדש לחומרי יצירה שונים, לטובת העוסקים במלאכת יד. החלק האחורי מוקדש בעיקר לסטודיו – שם יוצרת מרים את כל עבודותיה, אך חלק מהתוצקה "פולש" גם לחלק הזה ואורחי המקום בהחלט מוזמנים לחלל העבודה. 

 

טל. 04-6820452. 


ניידים: 054-5228140/130 


שלחו דוא"ל